تابلو حروف برجسته

تابلو حروف برجسته می تواند تکمیل کننده ای زیبا برای انواع تابلو ها مخصوصا تابلو های پلکسی باشد.

امروزه صنعت چاپ نتوانسته به تنهایی تقاضای مشتریان را پاسخ دهد و آنها را راضی کند، یعنی مشتریان فقط با چاپ لوگو و یا اسم شرکت نیازشان برطرف نمی‌گردد و دوست دارند به صورت برجسته تر و خاص تری دیده شوند یعنی حروف و لوگو برجسته!!

تابلو حروف برجسته پلکسی

ساخت این حروف بدین صورت است که نوشته و یا لوگو روی ورقهای پلکسی و یا مولتی استایل که ضخامتشان از ۱ تا ۱۰ میل میتواند باشد برش خورده و روی دیوار یا بصورت مستقیم یا با یک بگراند از جنس پلکسی یا استیل یا کامپوزیت نصب می شود.

تابلو حروف برجسته فلزی

یکی دیگر از فعالیت های گروه صنعتی لیزر کار در صنعت تابلو سازی ساخت حروف برجسته استیل می باشد، ساخت این حروف به این نحو می باشد که حروف ابتدا روی ورق استیل برش خورده و بعد با نوارهای ۱ تا ۵ سانتی متری به صورت سه بعدی ضخامت پیدا می کند.

ساخت حروف برجسته استیل در صورتی امکان پذیر می باشد که قطر قلم نوشته یا لوگو کمتر از ۲ سانت نباشد.

تابلو حروف برجسته پلاستیکی

گروه صنعتی لیزر کار توانسته در زمینه تابلو سازی خدمات خود را کامل و با بالاترین کیفیت در اختیار مشتریان خود قرار دهد ؛ یکی از این خدمات ساخت حروف برجسته پلاستیکی می‌باشد.

ساخت این حروف مانند حروف برجسته استیل می باشد با این تفاوت که متریال بکار رفته در ساخت حروف برجسته پلاستیکی تماما از پلکسی می باشد و داخل این حروف برجسته SMD به کار می رود تا روشن شود و جلوه خود را بیشتر نمایان کند.

ارسال در : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

گروه صنعتی لیزرکار

ترجمه شده توسط : چاپ و تبلیغات