تابلو چلنیوم

تابلو چلنیوم یکی از تابلو های پر مصرف است که توسط تابلوسازی گروه صنعتی لیزر کار انجام می شود.

یکی از فعالیت های گروه صنعتی لیزر کار ساخت انواع تابلو های چلنیوم می‌باشد، امروزه یکی از گزینه های اصلی برای تبلیغات محیطی استفاده از تابلو های چلنیوم در صنعت تابلو سازی می‌باشد.

نمونه کارهای تابلو چلنیوم

انواع تابلو چلنیوم

در ابتدای ورود این تابلو به صنعت تابلو سازی این نوع تابلو به علت جذابیت و نمای خیره کننده ظاهری طرفداران زیادی را به خود جذب کرد که با گذشت زمان با تغییراتی به مدل های مختلف تبدیل گردید.

تابلو چلنیوم در واقع از ترکیب دو جنس پلکسی و نوار آلومینیوم ساخته می شود که این دو متریال یعنی پلکسی و آلومینیوم در کیفیت های بسیار زیادی به بازار عرضه می گردد که در تعیین قیمت نهایی و طول عمر تابلو بسیار موثر می باشد.

ما این تضمین را به شما میدهیم که کلیه متریال های به کار رفته در تولید کلیه محصولات از جمله تابلوهای چلنیوم از گرید A بوده و با بهترین قیمت موجود میباشد.

تابلو چلنیوم ساده

اولین گروه چلنیوم که وارد صنعت تابلو سازی و ساخت تابلو قرار گرفت این نوع چلنیوم می باشد ؛ تابلو چلنیوم ساده بدین صورت است که نما پلکسی ۳ میل می باشد که به وسیله نوار های آلومینیومی ۷ سانتی یا ۹ سانتی ساخته می شود.

چلنیوم ساده
چلنیوم ساده

رنگ این نوارهای آلومینیومی نقره ای، طلایی و یا مشکی می‌باشد که رنگ نقره ای آن بالاترین ماندگاری را در برابر اشعه افتاب و تغییرات دمایی دارد.

تابلو چلنیوم الماسی یا پوینت

این نوع حروف برجسته بسیار خیره کننده تر از قبل خود نمایی می کند، بدین صورت ک در سطح کار که ورق پلکسی می باشد سوراخ های ریزی زده میشود که نور خیره کننده SMD داخل را مانند دانه های ریز الماس به بیرون هدایت کرده و در نتیجه تابلو چلنیوم ساخته شده مانند یک الماس درخشان جلوه نمایی میکند و چشم هر رهگذری را به خود خیره میکند، البته انتخاب رنگ SMD با پلکسی به کار رفته بسیار مهم بوده و در جلوه کار تاثیر بسیار فراوانی دارد.

تابلو چلنیوم کریستالی

این نوع چلنیوم ها روش ساختشون بدین گونه هست که بعد از ساخت چلنیوم ساده روی سطح کار خرده های کریستالی پاچیده می شود و سطح کار به صورت غیر صاف و تیشه ای در می آید که جذابیت و طرفداران خاص خود را دارد.

تابلو چلنیوم کریستالی
تابلو چلنیوم کریستالی

تابلو چلنیوم لبه پانچ

این گروه تفاوتش با بقیه چلنیوم ها در این میباشد که از اطراف نیز نور را به بیرون می دهد و این به خاطر سوراخ ها و طرح هایی است که روی ورق های آلومینیومی که دور حروف به کار رفته است ، تنوع نوارهای این حروف هر روز بیشتر و جذاب تر می‌باشد.

تابلو چلنیوم لبه پانچ
تابلو چلنیوم لبه پانچ

ما این ضمانت را به شما میدهیم که نزدیک ترین تابلو چلنیومی را که در ذهنتان تجسم کرده اید و توقعی که از آن را دارید، به واقعیت تبدیل کرده وخدمتتان ارائه فرماییم البته با بهترین کیفیت و قیمت بازار

ارسال در : بلاگ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*

گروه صنعتی لیزرکار

ترجمه شده توسط : چاپ و تبلیغات